Ürünler

otomotiv yedek parça

Otomotiv Kauçuk Yedek Parçaları

Kauçuk ile ilgili conta ve özel kalıplı malzeme üretimi, işlenmiş teflon malzemeler ve yağ keçeleri, nutring keçeler, toz keçeler ve piston keçelerini Türkiye geneli toptan satışını gerçekleştiren bir firmadır. Firmamız kalite ve fiyat avantajı ile sektörde kısa sürede büyük bir pay almıştır.

kauçuk körük

Kauçuk Körük Çeşitleri

Genellikle hareketli pistonlar, miller, borular için toz, akışkan, darbe gibi dış faktörlerden koruyucu olarak kullanılırlar.Hava ve agresif olmayan akışkan geçişleri için de uygundurlar.Lastik körük çeşitleri çoğunlukla normal kauçuktur.

keçe ve nutring

Keçe ve Nutring Çeşitleri

Sızdırmazlık elemanları makinaların veya sistemlerin içinde bulunan yağın, sıvının dışarıya çıkmasını ve dışarıda bulunan sıvının, tozun içeriye girmesini önlemek amacıyla kullanılan makina elemanları olup makinanın sağlıklı çalışabilmesi için gereklidirler .

oring

Oring Çeşitleri

Oring seçimi kimyasal uyumluluk, uygulama sıcaklığı, sızdırmazlık basıncı, yağlama gereksinimleri, kalite, miktar ve maliyet esas alınmaktadır. Tipik Oring malzemeleri: Nitril (NBR veya Buna-N), Silikon (VMQ), ® Florokarbon (Viton, FKM), perfloroelastomer (Kalrez ® (FFKM), Florosilikon (FVMQ), Etilen Propilen (EPM, EPDM, EP, EPR), Neopren (CR, Kloropren), Poliüretan (AU, EU).

özel imalat kauçuk silikon conta

Özel İmalatlar

İsteğe özel her türlü özel imalat yapılmaktadır. Özel imalat çeşitleri

poliüretan

Poliüretan Çeşitleri

Esnek köpükler, rijit (sert) köpükler, kimyasal-dayanıklı kaplamalar, özel yapıştırıcılar, dolgu malzemeleri, elastomerler.

silikon hortum,conta

Silikon Hortum ve Profil Çeşitleri

Her renk ve ebatta özel üretim silikon hortum imalatımız mevcuttur. Silikon hortumların en temel özelliği ısıya ve neme dayanıklı olmasıdır. Silikon hortum, Pvc ve plastik borulara göre daha esnektir.

Tel : (0212) 567 52 55